Kosmetyczki podróżne, które spełnią Twoje wymagania

Co łączy wyjazd na weekend z tygodniowym urlopem? I w jednym i w drugim przypadku, musisz zabrać pastę do zębów, szczoteczkę, dezodorant i inne podstawowe kosmetyki. Nawet jeśli należysz do kosmetycznych minimalistów, musisz coś mieć. Współcześnie kosmetyczki podróżne projektowane są tak różnorodnie, że z pewnością wybierzesz coś dla siebie lub kogoś bliskiego – jeśli szukasz kosmetyczki na prezent

Kosmetyczki podróżne dla minimalistów

Może się wydawać, że jeśli chcesz zabrać mało, to wybór kosmetyczki nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Kosmetyczki podróżne mają po prostu spełniać swoją funkcję – zmieścić to, co niezbędne i zająć mało miejsca w walizce czy plecaku. Taka perspektywa tylko pozornie jest praktyczna. W rzeczywistości może prowadzić do kupna pierwszej z brzegu kosmetyczki drogeryjnej, a potem prucia materiału, problemów z zamkiem, niezmywalnego zabrudzenia… – tak, że po krótkim czasie ponownie staniesz przed koniecznością zakupów. 

Wybierając kosmetyczki podróżne, nawet te o najmniejszej pojemności, warto zwrócić uwagę na ich jakość. Dlaczego? Takie kosmetyczki nie tylko sprawdzą się w każdych okolicznościach (zarówno w hotelu, jak i pod namiotem). Dzięki dobrej jakości i ciekawej estetyce mogą przydać się nie tylko na podróż, lecz także w domu. Kosmetyczka może pełnić funkcję półki lub szafki. Ustawiona na widoku staje się elementem wyposażenia łazienki i jednocześnie daje szybki dostęp do kosmetyków. Poza tym służy Ci przez lata, co ostatecznie jest dobre i dla Twojego portfela, i dla Twojej głowy. Jako minimalista, z pewnością zależy Ci na ograniczeniu konsumpcjonizmu, a realizacja tego punktu zawsze wiąże się z wyborem rzeczy, które wyróżnia wysoka jakość. 

Chcesz spakować dużo? Kuferki podróżne są dla Ciebie

Kosmetyczki podróżne przyjmują też postać kuferków. To bardzo dobre rozwiązanie dla kobiet i mężczyzn, którzy lubią zabierać ze sobą dużo kosmetyków – od środków higienicznych, po kosmetyki kolorowe. Kuferki są zazwyczaj duże, bardziej wytrzymałe i praktyczniejsze w środku. Ułatwiają zagospodarowanie rzeczy poprzez odpowiednie przegrody i możliwość przechowywania kosmetyków w pozycji stojącej. Projektowanie takich kuferków wiąże się też z utrzymaniem konwencji podróżniczej – kuferki kosmetyczne przypominają mini walizki i doskonale pasują na każdy wyjazd

Małe i duże kosmetyczki podróżne do zamówienia przez Internet

W sklepie internetowym Delcaso udostępniamy kosmetyczki podróżne i kuferki od zaufanych producentów. Markowe kosmetyczki są gwarancją wieloletniego użytku i co za tym idzie – satysfakcji z zakupu. Proponujemy kosmetyczki dla sympatyków minimalizmu i wszystkich tych, którzy chcą spakować na wyjazd cały asortyment ze swojej łazienki. O odpowiedzi na różne potrzeby dbają producenci tacy jak np. Travelite, Titan,  Herschel i Thule.  Pamiętaj, że dobra kosmetyczka jest też świetnym pomysłem na prezent. Stawiając na oryginalne produkty, masz pewność, że dajesz drugiej osobie kosmetyczkę o najlepszych cechach – zarówno pod kątem zastosowanego materiału, jak i wymyślonego designu. 

Dodaj komentarz