kurs pilota helikoptera

Organizowany w naszym ośrodku szkoleniowym kurs pilota helikoptera, to szkolenie dedykowane wszystkim osobom, pragnącym spełnić swoje marzenia o lataniu w przestrzeni powietrznej. Proponowany przez nas kurs na helikopter obejmuje szkolenie praktyczne i teoretyczne, umożliwiające uzyskanie takiego dokumentu, jak licencja na helikopter. W ramach zorganizowanego przez nas szkolenia, kandydat musi zdecydować się na spędzenie aż 45 godzin w powietrzu  i uczestniczenie w 100 godzinach zajęć praktycznych. Uzyskanie takiego dokumentu, jak licencja pilota śmigłowca cena jest atrakcyjna, dlatego też warto jest skorzystać z tej możliwości, aby zdobyć nowe umiejętności, jak również móc zostać pilotem śmigłowca turystycznego.

Kurs pilota helikoptera turystycznego

Kurs pilota helikoptera wymaga, aby kandydat miał ukończone 17 lat i przeszedł pozytywnie wymagane testy medyczne, otrzymując orzeczenie lotniczo-lekarskie, minimum klasy drugiej. Proponowany przez nas kurs na pilota helikoptera może poprzedzić lot zapoznawczy, dzięki któremu potencjalny kandydat jest w stanie zorientować się czy przebywanie na pokładzie maszyny latającej, nie budzi w nim lęku czy też nie generuje zbyt wysokiego poziomu stresu, mogącego utrudniać podejmowanie szybkich decyzji, jak również przewidywanie konsekwencji swoich działań. Licencja pilota helikoptera, którą można otrzymać po pozytywnym ukończeniu szkolenia, pozwala na pilotowanie maszyn turystycznych, które są w stanie pomieścić 4 osoby.

Jak uzyskać licencję PP H?

Odbywające się w naszym ośrodku szkoleniowym kursy na helikopter stanowią jedyną w swoim rodzaju okazję, aby móc spełnić marzenia o lataniu. Dzięki temu można pilotować maszynę, która na pokładzie jest w stanie zabrać czterech pasażerów, a także ładunek, umieszczony w oddzielnym przedziale. Licencja  PP H pozwala na pilotowanie helikopterów należących do firm, jak również wykorzystywanych przez wielu właścicieli tego rodzaju maszyn latających. Organizowany przez nas kurs pilota śmigłowca, pozwala na samodzielne sterowanie maszyną latającą pod okiem doświadczonego instruktora. Osoby zastanawiające się, jak zostać pilotem śmigłowca i rozpocząć karierę lotniczą, mogą zgłosić się do naszego ośrodka szkoleniowego w celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami. Kompetentny zespół pracowników, który jest zatrudniony w naszym ośrodku szkoleniowym, jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące potencjalnego kandydata pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości, związane z uzyskaniem takiego dokumentu, jak licencja na helikopter.

Dodaj komentarz