Firmowe wyjazdy integracyjne

wyjazd firmowy

Coraz więcej firm dba o dobrą atmosferę w miejscu pracy i stara się zapewnić jak najlepszy komfort psychiczny swoim pracownikom. Często wybieraną formą zapewnienia zespołowi wysokich morale jest organizacja spotkań integracyjnych w najróżniejszej formie.

Na rynku jest też coraz więcej firm zajmujących się organizacją szeroko pojętej integracji firmowej. Od pikniku dla pracowników i ich rodzin poprzez kilkugodzinne gry i zabawy integrujące zespół po kilkudniowe wyjazdy integracyjne.

Biuro podróży, które wszystko zorganizuje

Biura podróży najczęściej kojarzą się nam z miejscami, w których możemy kupić gotowe wycieczki indywidualne. Jednak nie wszystkie biura podróży są tylko i wyłącznie sprzedawcami wycieczek z katalogów. Istnieją także biura podróży, które samodzielnie organizują całe wyjazdy dla grup zorganizowanych jak szkoły, czy właśnie firmy. Wycieczki te są wówczas szyte na miarę pod szczegółowe preferencje klienta.

Biuro podróży Turio z Białegostoku jest jednym z takich biur. W swojej ofercie posiada wiele propozycji wyjazdów krótszych i dłuższych, bliższych i dalszych, podczas których wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Ogromnym atutem wyjazdu na wycieczkę organizowaną na zamówienie jest wygoda, na którą składają się taki rzeczy jak wyjazd spod siedziby firmy (powrót także), wypełniony atrakcjami plan wycieczki oraz przewodnicy, którzy przekażą wiele ciekawych informacji nt. zwiedzanych miejsc. Na takim wyjeździe z całą pewnością nikt się nie będzie nudził.

Wyjazd firmowy w góry

Góry są jednym z najchętniej obieranych kierunków przez wiele firm, ponieważ nie tylko dostarczają one wielu pięknych widoków, ale także są miejscem, w którym bez trudu można zorganizować wiele ciekawych aktywności. Od zimowych wyjazdów na narty, po różnego rodzaje atrakcje związane z wspinaczką, survivalem bądź innymi aktywnościami na świeżym powietrzu.

Wyjazd firmowy w góry to tylko jeden z wielu przykładów ciekawych kierunków, w które mogą wyjechać pracownicy, żeby się dobrze bawić, zintegrować się, a także trochę odpocząć. Decydując się na zorganizowanie wyjazdu firmowego dla pracowników ogranicza nas jedynie wyobraźnia i ilość środków, które chcemy lub możemy na to przeznaczyć.

Wycieczki dla firm – inne ciekawe kierunki

Wiele firm wysyła także swoich pracowników na wycieczki zagraniczne do państw ościennych i zwiedzanie znajdujących się w nich największych atrakcji turystycznych. Nie mniej popularne są także wyjazdy nad wodę, czy wypady na prawdziwą polską wieś, do gospodarstw agroturystycznych. Zdecydowanie najbardziej ekskluzywną formą takich integracji organizowanych przez firmy są wspólne wczasy dla grupy pracowników oraz ich rodzin w ciepłych krajach. Na taką formę integracji pracowników może sobie pozwolić bardzo niewiele firm, niemniej jednak i takie luksusowe wyjazdy się zdarzają.

Więcej ciekawych ofert oraz propozycji wyjazdów mogą znaleźć Państwo na stronie Biura Podróży Turio, w kategorii “Wycieczki firmowe” (http://turio.com.pl/category/firmowe/).

Dodaj komentarz