Hotele w Serocku nad Narwią

Taxi Serock

Serock jest idealnym miejscem na niedługi urlop nie tylko dlatego, że znajduje się blisko Warszawy, ale również ze względu na bliskie sąsiedztwo Narwi oraz Jeziora Zegrzyńskiego. Co roku tysiące urlopowiczów wybiera się tutaj na krótkie, weekendowe wypady, korzystając z uroków natury oraz lokalnych serockich knajp i restauracji.

Hotele w Serocku

Jeśli jedziecie nad Narew na dłużej niż kilka godzin i planujecie zostać na noc miasto Serock dysponuje bogatą ofertą hoteli.  Najbliżej położonym miasta ośrodkiem jest znajdujący się na ulicy Wyzwolenia 57 „Exploris”. Jest to zbudowany opodal cmentarza ośrodek szkolno-wypoczynkowy, oferujący wiele atrakcji turystycznych, po których przeżyciu możecie spokojnie ułożyć się do snu w przestronnych zadbanych pokojach. Kolejnym obiektem jest położony przy ulicy Czesława Miłosza 20 hotel „Pan Tadeusz”. Ośrodek ten oferuje dostęp do rzeki oraz niewielki, ale wygodny pomost, wykorzystywany do cumowania łodzi oraz łowienia ryb. Ostatnim obiektem położonym w bezpośrednim sąsiedztwie Serocka jest zbudowany przy ulicy „Czesława Miłosza 14A” hotel Narvil. Jest to luksusowy czterogwiazdkowy hotel oferujący wiele usług dodatkowych w tym spa i wypożyczalnie sprzętu wodnego. Obiekt ten umożliwia bezpośredni dostęp do Narwi oraz na niewielką kameralną plażę.

Dowóz zakupów do hotelu

Jeśli jesteś w hotelu i nie masz do dyspozycji własnego pojazdu wykorzystać możesz kursujące w Serocku taksówki.  Jedną z firm oferujących całodobowo transport osób i dowóz zakupów na telefon do Serocka jest Taxi Serock. Korzystając z ich oferty można 24h przez siedem dni w tygodniu zamawiać do hoteli oraz na działkę jedzenie, alkohol czy inny niewielkie zakupy, które zostaną dowiezione zależnie od pory dnia nawet w kilkanaście minut. Usługa dowozu zakupów do hoteli jest zdecydowanie najwygodniejszą formą robienia zakupów, jeśli nie posiadamy własnego pojazdu albo jesteśmy akurat na konferencji bądź na urlopie i z jakiegoś powodu nie chcemy bądź nie możemy prowadzić własnego auta.

Jak dojechać z Warszawy do hoteli w Serocku?

Z Warszawy do znajdujących się w Serocku hoteli najprościej dojechać własnym autem. Należy jednak pamiętać, że trasa Modlińska oraz droga do Nieporętu często bywają zakorkowane, dlatego w podróż najlepiej wybrać się przed godzinami szczytu.

Jeśli nie posiadamy swojego pojazdu albo z innych przyczyn nie możemy wybrać się transportem prywatnym, dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z ruszających z dworca Zachodniego autokarów albo wybranie taksówki bądź Ubera. Ceny taxi w Serocku zaczynają się już od kilku złotych za kilometr i są jednymi z najatrakcyjniejszych w okolicy, dlatego zamiast dzwonić do warszawskich korporacji i przepłacać, proponujemy sprawdzić lokalnych taksówkarzy.

Dodaj komentarz