Wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra, wynajmij auto z BEEP

wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra

Zachwycające krajobrazy, piękne zabytki i niezliczona ilość innych atrakcji turystycznych w Jeleniej Górze, a to wszystko dzięki możliwości łatwego przemieszczania się wypożyczonym autem? BEEP, czyli wypożyczania samochodów Jelenia Góra to najlepszy sposób na taką beztroską podróż!

Wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra, wynajmij auto z BEEP

Chciałbyś udać się do Jeleniej Góry na długo wyczekiwany urlop? Obawiasz się jednak utrudnionego przemieszczania się, a nie posiadasz do dyspozycji własnego auta? Doskonałym rozwiązaniem przygotowanym przez firmę BEEP jest możliwość wypożyczenia auta, dzięki któremu bez problemu będziesz mógł poruszać się na terenie miasta (i nie tylko) o dowolnej porze. Nie jest to jednak klasyczna forma wypożyczania, jaką możesz znać z ofert standardowych firm carsharingowych. W przypadku BEEP wszystko przebiega nieco inaczej. Na czym polegają te różnice? Dlaczego warto zaufać BEEP? Dowiesz się tego z poniższego artykułu!

BEEP a zwykła firma carsharingowa – różnice 

Firmy carsharingowe zwykle szczycą się posiadaniem dużej floty samochodów, z których mogą korzystać klienci. Jest to jednak nieekologiczne i mało racjonalne działanie. Szczególnie w świecie, w którym ilość spalin emitowanych przez auta jest coraz większa, a na znalezienie wolnego miejsca na miejskim parkingu często graniczy z cudem. Wypożyczalnia BEEP wychodzi tym problemom naprzeciw, realizując ideę carsharing peer-to-peer. Co to oznacza dla klienta? 

Samochody wypożyczane za pośrednictwem BEEP należą do osób prywatnych, które dzięki udostępnieniu swoich aut za pomocą strony internetowej mogą zarobić. W ten sposób korzystają one z tego, że w danym momencie po prostu nie potrzebują swojego auta i stoi ono bezczynnie na parkingu. 

Wypożyczalnia samochodów BEEP – dlaczego warto jej zaufać?

Wynajmowanie aut należących do innych osób u wielu może powodować pewne obawy. Zapewniamy jednak, że masz się czego obawiać! Samochód wydawany jest przez opiekuna, który wyjaśnia wszelkie szczegóły dotyczące transakcji. Nie musisz również bać się, że auto będzie niesprawne lub brudne, ponieważ każdy klient dostaje zalecenia dotyczące tego, jak dbać o pojazd. Wpłacana podczas rezerwacji kaucja zapobiega wszelkim zniszczeniom spowodowanym niewłaściwym użytkowaniem. W przypadku uszkodzeń część z tej kwoty przeznaczana jest właśnie na ich naprawę. Właśnie dlatego klienci korzystający z samochodów za pośrednictwem BEEP traktują je w odpowiedni sposób. W przypadku poprawnego użytkowania cała kaucja trafia oczywiście z powrotem do klienta. Auto możemy zwrócić zarówno w miejscu wypożyczenia, jak i w innej lokalizacji obsługiwanej przez BEEP. 

Źródło: BEEP Rent – nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Twoim mieście 

Dodaj komentarz